OPIS:

 

Uzyskanie dokładnego obrazu rastrowego to podstawa do każdego projektu. Nasze skanery umożliwiają otrzymanie doskonałych rezultatów z każdego oryginału. Zapewniają bezpieczną reprodukcję oryginału zarówno w formie papierowej jak i cyfrowej. Skanery wielkoformatowe Océ umożliwiają uzyskanie skanów zarówno do zastosowań graficznych jak i CAD/GIS. 

 

Opatentowana przez OCE technologia skanowania OCE DIRECT SCAN gwarantuje uzyskanie zawsze dokładnego koloru skanu. System z jednym lustrem eliminuje ryzyko zakłóceń oraz zapewnia oddwzorowanie barw i ostrości poprzez jedną kamerę wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

                                       FORMATY PLIKÓW

- tiff nieskompresowany

- tiff G3

- tiff G4

- PDF nieskompresowany

- PDF G4

 

 

 

 

"CZYSZCZENIE" RYSUNKÓW:

 

Wszytskie zlecona prace poddawane są obróbce w programie OCE VIEW STATION, dzięki któremu automatycznie usuwane są zanieczyszczenia i rysunek jest wypoziowowany.  Dla Państwa wygody skany są zawsze zapisywane w postaciach: oryginalnej (zaraz po zeskanowaniu) i oczyszczonej (poddanej obróbce w programie).

 

Skany możemy wysłać na wskazany adres mailowy, zapisać na dyskietkach, płytach CD lub DVD oraz na  pendrive. Skany standardowo zapisywane sa jako tify w rozdzielczości 300dpi.

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

- rozdzielczość optyczna skanera- 575 dpi

- rozdzielczość interpolowana - 600 dpi

- kamera - 3-kolorowa, linearna CCD, kolor 24 bity, 21.360 pikseli na linię

- dokładność - możliwość błędu poniżej 0,3 % w stosunku do oryginału

 

   
© CENTRUM DRUKU