O LAMINOWANIU OGÓLNIE

 

Laminowanie to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form zabezpieczania druków i dokumentów przed zniszczeniem. Pokryte folią materiały reklamowe, zdjęcia lub dokumenty nabierają sztywności, trwałości oraz jaskrawszych kolorów. Stają się przez to atrakcyjniejsze, a jednocześnie odporne na wilgoć. Nie ścierają się, nie blakną i nie brudzą się. Dokumenty mogą być laminowane zarówno dwustronnie jak i jednostronnie folią matową lub błyszczącą.

Dla dokumentów standardowych formatów - do A3 - oferujemy typowe laminowanie termiczne.  Nałożenie folii zapewnia większą trwałość i odporność wydruków na działanie wilgoci i słońca. Dzięki temu uzyskują Państwo gwarancję, że umieszczone pod gołym niebem prace będą wyglądały tak samo po dłuższym czasie niezależnie od działaj±cych na nie warunków atmosferycznych.

 

 

 

LAMINOWANIE DOKUMENTÓW

 

Laminowanie dokumentów to doskonały sposób na zabezpieczenie wydruku przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Taki sposób zabezpieczania najczęściej stosowany jest w przypadku menu, certyfikatów, instrukcji oraz w sytuacjach kiedy wydruk narażony jest na kontakt z wodą (regulaminy, karnety na basen i siłownię).

 

 

Format laminowania Cena za szt.
brutto
   
A6 1,00 zł
A5 1,20 zł
A4 1,60 zł
A3 3,00 zł

 

 

 

 

 

   
© CENTRUM DRUKU